Kas teadsid, et keskmine turvarikke avastamise tsükkel on 287 päeva ning see avastatakse sageli alles siis, kui esimesed tagajärjed on juba ilmunud? Mida varem turvarikkumine tuvastada, seda kiiremini saab sellele reageerida, vältides suuri rahalisi ja mainekahjusid. Inimlikud vead võivad viia oluliste ohtude alahindamiseni, kuid automatiseeritud süsteemid tagavad kiire ja täpse reageerimise kõigile turvariskidele.
Kuidas saaks aga paremini oma äri kaitsta? 21. novembril toimuval webinaril selgitame, kuidas vältida pikaajalisi turvariske ja reageerida ohtudele õigeaegselt. Webinaril käime läbi järgmised teemad:
- Tsentraliseeritud turvalisuse logimine: Kuidas Microsoft Sentinel SIEM kogub ja analüüsib turvaintsidentide logisid, et tuvastada mustreid ja treenida intelligentsust.
- Automatiseeritud reageerimissüsteem: Kuidas treenitud süsteem reageerib koheselt avastatud pahatahtlikule tegevusele ja algatab leevendamisskeemid.
- Pidev audit: Kuidas Primend Shieldi tiim auditeerib turvaintsidentide logisid ja hoolduslogisid, et avastada uusi rünnakumustreid ja võimalikke rikkumisi.
Webinari viib läbi:
Kristo Karu | Infra ja pilveteenuste juht
Microsoft pilveteenustega olen igapäevaselt tegelenud viimased 8 aastat. Nende aastate jooksul olen saanud väga hea kogemuse ja nägemuse, kuidas ettevõte peab IT-teenuseid kasutama ning turvama. Minu peamine suund täna on IT-teenuste turvalisus, mis tagab kindlustunde meie klientidele.