Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Alati kaasaegne ERP-süsteem, kas võimalik?

Autor: Aeg: 19. juuni 2017

Majandustarkvara valik on üks tähtis osa ettevõtte ülesehitamisel ja jätkuval toimimisel. Majandustarkvara kasutamine parendab produktiivsust, suurendab efektiivsust, vähendab kulusid ja aitab kiirendada äriprotsesse. Ning kuigi selle kasutuselevõtt võib alguses tunduda liialt suure investeeringuna on saadavad kasud juurutamist igati väärt.

Tehnoloogia arenedes näeme oma töös aina rohkem ettevõtteid, kes on hakanud digitaalseks tulevikuks teadlikult valmistuma. Selleks koostavad organisatsioonid pilve kasutamise strateegiaid, mis üha enam sisaldavad ka majandustarkvara pilve viimist, et seeläbi lihtsustada ja moderniseerida äriprotsesse.

Aegunud ERP-süsteem jääb arengule jalgu

Ettevõtete hetkel kasutuses olevad ja nende kohalikes serverites asuvate ERP-süsteemide arhitektuur on aegunud, ulatudes juurtega eelmisesse sajandisse. Loomulikult saab ka neid süsteeme uuendada, kuid see on kulukas ning aeganõudev protsess, mille valmis saamisel lähevad uuendustena live’i ainult need, mida osati projekti käigus ette näha. Kuna uuendamine on väga ajakulukas, juhtub tihti, et projekti lõppedes oleks jälle vaja midagi uuendada ning kogu pikk ja kallis tsükkel hakkab otsast peale. Sellise kuluka ja alaliselt korduva protsessi peale on lihtne aru saada tegevjuhtidest, kes nö alla annavad ja püüavad hakkama saada ja leppida sellega, mis nende ERP süsteemis juba paigas ja käepärast on. Kuid ettevõtte kohandamine aegunud lahenduse võimaluste järgi pole õige ega pikas perspektiivis jätkusuutlik

Neile, kes ei soovi oma äri kujundada majandustarkvara poolt ette kirjutatud reeglite järgi, on olemas lihtne lahendus – ERP-süsteemi kolimine pilve. Kahjuks on ERP-süsteemide üleviimisel pilve hetkel teenimatult halb kuulsus ning seda peetakse liiga keerukaks. Kuna tegemist on ärikriitilise rakendusega on hirm mõneti arusaadav. Kardetakse olulise info kadu või äriseisakut, kui midagi peaks kolimisprotsessis valesti minema. Seega võib pilve kolimine tunduda suure ja hirmutava sammuna, kuid tegelikkuses aitab see äril areneda ja kasvada hoides ERP-süsteemi alati ajakohase ja vajadustele vastavana.

Millised on ERP-süsteemi Azure’i pilve viimise kasud?

Me oleme Primendis Azure’i pilve viinud mitmeid ERP-süsteeme ning oleme näinud ja kogenud, et üleviimine, õigesti tehtuna, on sujuv ja meeldiv kogemus, mille kasusid hakkab nägema koheselt.

Et näidata, kuidas ja miks ERP-süsteeme pilve viia, oleme kokku pannud praktilise veebiseminari., kus näitame, kuidas valides ERP-süsteemile paindliku, turvalise ja kaasaegse pilvelahenduse saate positiivselt mõjutada oma ettevõtte kasvu – nüüd ja tulevikus.

Ootan kõiki huvilisi kuulama! Veebiseminaril „näeme!“

kaasaegne ERP Primend

Toomas Mõttus
19.06.2017

Liitu uudiskirjaga